Podnoszenie Efektywności Pracy

Podnoszenie Efektywności Pracy

Często w codziennym życiu spotykają nas sytuacje stresujące, zwykle żyjemy w pośpiechu, mamy nadmiar obowiązków i nie mamy czasu na odpowiedni wypoczynek. Te czynniki doprowadzają do pogorszenia naszej pamięci i koncentracji oraz spadku efektywności w wykonywaniu codziennych czynności i w pracy zawodowej. Skutkuje to zapominaniem o ważnych sprawach, rozkojarzeniem, demotywacją, znużeniem i popadaniem w rutynę. Do tego dochodzi spędzanie wielu godzin w pozycji siedzącej, które również przyczynia się do spadku efektywności pracy i powoduje szereg dolegliwości. Jest to dość uciążliwe, tracimy czas, energię i chęć do pracy.. Są jednak sposoby, aby zapobiegać takim sytuacjom. Na naszych szkoleniach dowiecie się, co zrobić, aby tego uniknąć.

Oferujemy Państwu system szkoleń dla pracowników, dzięki którym dowiedzą się, w jaki sposób mogą zwiększyć efektywność swojej pracy. Szkolenie składa się z zajęć praktycznych uzupełnionych informacjami teoretycznymi. Podczas szkolenia kursanci będą mieli okazję zapoznać się z ćwiczeniami, które można wykonać w przerwie w pracy bez dużego wysiłku fizycznego, a także z dietą biurową. Ćwiczenia te oraz dieta pomogą likwidować stres i zapobiegać znużeniu, nabrać pozytywnej energii, poprawić zdrowie fizyczne i emocjonalne oraz pobudzić ciało i umysł, dzięki czemu praca będzie bardziej wydajna. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra. Każdy uczestnik otrzymuje materiały dydaktyczne, stały dostęp do informacji i regularne wsparcie w podnoszeniu efektywności swojej pracy

Tematyka szkolenia:

• Metody poprawy koncentracji, pobudzenia umysłu oraz eliminacji stresu

• Dieta poprawiająca pamięć i koncentrację
• Ćwiczenia umysłu (szeroki wachlarz praktycznych zadań, dzięki którym poprawia się pamięć i koncentracja)
• Zdrowie w pracy (sposoby zapobiegania oraz eliminowania bólów kręgosłupa i innych dolegliwości będących następstwem pracy w pozycji siedzącej, sposoby zmniejszania absencji w pracy)
• Efektywny wypoczynek (jak wypoczywać, aby wyeliminować częste uczucie zmęczenia i znużenia)

Korzyści jakie nasze szkolenia przyniosą dla Państwa firmy:

 większa efektywność i wydajność pracowników
 redukcja stresu, walka z wypaleniem zawodowym
 zmniejszenie absencji w pracy
 poprawa samopoczucia i zwiększenie chęci do pracy
 podnoszenie sprawności fizycznej i umysłowej pracowników
Aby wiedza zdobyta na szkoleniu nie poszła w niepamięć…
przez okres 2 miesięcy po kursie uczestnicy będą otrzymywać cotygodniowy mail z krótką informacją przypominającą o tym, co robić, aby stale podtrzymywać swoją wydajność w pracy na wysokim poziomie. Mail ma za zadanie wyrobić nawyk dbania o sprawność fizyczną i umysłową i zachować ciągłość stosowania poznanych metod.